איך מומלץ לאחסן את התבלינים במטבח הביתי

ישנן דרכים רבות לאחסן תבלינים במטבח בבית. לדוגמה, חלק מהאנשים אוהבים ליצור מתלה תבלינים משלהם בעוד שאחרים יכולים להעדיף צנצנות זכוכית. אנשים אחרים ירצו לרכוש מיכלי מזון עם מכסים שמיועדים במיוחד לאחסון תבלינים או עשבי תיבול.

צנצנות זכוכית מרובעות לתבלינים

אם את רוצה לאחסן את התבלינים שלך בצנצנות זכוכית, יהיה עליך למצוא את הכלי המתאים לצרכיך. לדוגמה, אם הכיוון שלך היא לאחסן כמויות גדולות יותר של תבלינים בו זמנית, כדאי לשקול קניית צנצנות עם קיבולת גדולה. אותו דבר לגבי צנצנות קטנות יותר שיכילו רק כמות קטנה של עשבי תיבול ותבלינים. לאחר שמצאת את הצנצנות המתאימות. וודא שיש לו אטם שיאפשר לך לשמור על הטעם הטרי ביותר של התבלינים שלך לאורך זמן.

צנצנות זכוכית הן דרך מצוינת לאחסן תבלינים במטבח. ניתן לראות את התבלינים בצנצנת מכל הזוויות וקל לזהות אותם. גם למיכלי זכוכית יש את היתרון בכך שהם קלים יותר לניקוי ועמידים יותר מאלו מפלסטיק.

תמיד עדיף לאחסן את התבלינים בצנצנות שונות. כך תוכלו למצוא בקלות את הצנצנת הדרושה לכם ולהשתמש בתבלינים טריים יותר.

בנוסף לאחסון והטריות, צנצנות זכוכית מקלות בסדר וארגון גם על ידי יצירת תוויות או מדבקות מותאמות אישית משלך עם שמות התבלינים שלך או או התערובות הסודיות 😉

צנצנות זכוכית הן דרך מצוינת לאחסן תבלינים במטבח. הם לא רק אסתטיים, אלא הם יכולים גם לשמר את הטעם ולמנוע חמצון.

הסוגים הנפוצים ביותר של צנצנות זכוכית לאחסון תבלינים בבית הם עגולים ומלבניים. צנצנות זכוכית אלה מגיעות עם מכסה אשר בדרך כלל אטום למים ואבק. חלקם מגיעים גם עם אטם גומי מתחת למכסה להגנה נוספת.

צנצנות זכוכית לאחסון תבלינים בבית ניתן למצוא אצלנו באתר ספייס בוקס.

מחפשים צנצנות יפות ומעוצבות למטבח? צפו בקטלוג צנצנות מרובעות/עגולות עם סט מלא של  83 מדבקות תבלינים, עשוי מחומרים איכותיים ועמידים.