מידע  על משלוחים

כל האופציות למשלוחים באתר ואיסוף עצמי


משלוח אקספרס עד הבית – שליח שמגיע עם ההזמנה שלכם עד לפתח הבית או לעסק בכל הארץ תוך3-10 ימי עסקים. (כולל שטחי איו”ש למעט אזורים ויישובים בעלי סיכון בטחוני.). שליח יצור אתכם קשר, הנכם מתבקשים להיות זמינים בפלאפון לקבלת ההזמנה שלכם ע”י השליח. השליחים עובדים גם בסגרים מכיוון שהינם חיוניים ולכן גם בסגר תוכלו להשתמש בשירות. עלות המשלוח: חינם!


משלוח E post לנקודת חלוקה  – משלוח באמצעות E post לנקודות חלוקה בפריסה רחבה בכל הארץ! (מעל 1,000 נק’ חלוקה) המשלוח מגיע לנק’ חלוקה שבחרתם תוך 3-10 ימי עסקים. תוכלו לבחור נקודת חלוקה ללוקר אוטומטי או לחנות הקרובה אליכם.

ברגע שהחבילה מגיעה לנקודת חלוקה תקבלו את כל הפרטים במסרון למספר פלאפון שהשארתם בזמן ביצוע ההזמנה באתר. במסרון יהיה את הפרטים של הנק’ חלוקה, שעות איסוף, קוד ללוקר האוטומטי, כתובת מדויקת ועוד.. עלות המשלוח: חינם!

* ייתכן שיהיו עומסים בנק’ החלוקה שבחרתם ולכן החבילה תגיע לנק’ חלוקה אחרת שזמינה וקרובה אליכם.
**אנא אספו את החבילה עם קבלת המסרון שהחבילה הגיעה לנק’ איסוף על מנת למנוע החזרה של חבילות ועוגמת נפש.


איסוף עצמי – איסוף עצמי של הזמנות, ניתן לאסוף הזמנות מבאר שבע, לאחר ביצוע הזמנה באתר ובחירה באופציית איסוף עצמי, לאחר מכן נצור אתכם קשר ונתאם זמן ומקום לאיסוף הזמנה. (איסוף מהעיר באר שבע בלבד). **יש להתקשר מראש לברר זמינות לאיסוף עצמי**

בדיקת סטטוס הזמנה באתר:

כדי לעקוב אחר ההזמנה, אנא הזן את מזהה ההזמנה בתיבה למטה ולחץ אנטר. קיבלת את המזהה בחשבונית ובמייל האישור שהיית אמור לקבל.

שולחים לכם לכל מקום באהבה

עובדים עם מגוון חברות בפריסה ארצית.